Wędliny

Tak szeroki dział, jakim są wędliny może skrywać w sobie liczne skarby sztuki masarskiej. W tej kategorii spróbujemy odkryć niektóre z nich, abyście przeglądając produkty czuli się swobodnie.

Zakład Mięsny Hańderek – produkcja wędlin zachwycających swoim smakiem

Chociaż przyznajemy, że nie wiemy jeszcze wszystkiego o świecie, to z całą pewnością znamy się na wędzonkach! Tworzymy je starannie i z prawdziwą pasją. Hańderek to firma wędliniarska, wierna rodzinnym tradycjom i ludowym wartościom, które bliskie są także naszym Konsumentom.

Unikalne zasady obowiązujące w firmie bazują na respektowaniu masarskich kanonów, wykorzystywaniu najlepszej jakości ziół i przypraw, dbałości o najwyższą jakość surowców oraz poszukiwaniu inspiracji w dziedzictwie kulturowym regionu. Zachęcamy do zapoznania się z nasza genezą i wyróżnieniami tutaj.

Góralska tradycja: pyszne wędliny – wyroby tradycyjne prosto do Twojego domu

Jeśli szukasz najlepszych wędlin, to z nami się nie rozczarujesz! Wysokogatunkowe mięso poddajemy długiemu procesowi wędzenia w naturalnym dymie olchowo-bukowym i wykorzystujemy rodzinne sposoby doprawiania, czego efektem są niepowtarzalne wrażenia smakowe i legendarny już, charakterystyczny aromat. Spróbuj chociażby mocno dymionych szynek wieprzowych z serii „Z Dymnej Chaty” lub szlachetnej polędwiczki z „Biesiady Polskiej”. Natomiast w „Chlubie Domu” prezentujemy nostalgiczne domowe receptury maminych i babcinych wędlin, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Wyborne mamy też szynki „Upieczone” oraz „Nad Ogniem Wędzone”. Z kolei „Klasyki gatunku” chyba nie trzeba polecać – to esencja wszystkiego co najlepsze w naszych produktach – smaki i aromaty, które pamięta się latami. Zapraszamy także na „Drobiową Ucztę” szlachetnych białych mięs.

Cenną bazą wiedzy i inspiracji jest też blog zawierający przepisy i informacje, które wędliny zostały nagrodzone w ramach Ogólnopolskich Konkursów Wędliniarskich. Nie trzeba jednak przeglądać rankingów największych producentów mięsa i wędlin w Polsce, by przekonać się, że tworzymy prawdziwe rarytasy – wystarczy jeden kęs!

Jakość i tradycja, czyli wędliny bezglutenowe i bez konserwantów

Serwujemy dokładnie to, co lubisz, ponieważ doskonale wiemy, że aby dotrzeć do serc naszych Konsumentów i na ich stoły, musimy bezkompromisowo dbać zarówno jakość naszych produktów. Autentycznie tradycyjne, rodzinne przepisy stoją na straży niezmiennego smaku, a drobiazgowa kontrola jakości oraz proces produkcji pod wprawnym okiem mistrzów masarskich, gwarantują najwyższy standard każdego naszego wyrobu.

Miłośnicy zdrowego stylu życia mogą być spokojni – pilnujemy, by w ofercie znalazły się wędliny, bez konserwantów i bez glutenu. Skrupulatnie wybieramy swoich dostawców, wybierając tylko tych sprawdzonych i certyfikowanych.

Zestawy prezentowe wysokiej jakości wędlin jako doskonały upominek

Soczyste i suche, chude oraz te z tłuszczykiem, na śniadanie czy do obiadu, a także na ruszt czy po prostu na patelnię – wszelkiego rodzaju smakołyki zapewnia producent wędlin Hańderek. Naszą ofertę przejrzysz tutaj.

Aromatyczne, rozpływające się w ustach wędliny zasługują, by dzielić się nimi z innymi. Twoi bliscy z pewnością docenią pachnący i smakowity spożywczy prezent. Nasze Zestawy prezentowe z wysokiej jakości wędlin zachwycą każdego Smakosza, a w nich zręcznie zapakowany wybór sztandarowych produktów z różnych grup mięsnych Hańderek. Efekt murowany!