Z Buczkowic

product-page-content-image

Kto z nas nie lubi wiejskich klimatów? Gdzie nostalgiczny spokój łąk i pól, często kojarzy się z powrotem do czasów dzieciństwa.
W taką właśnie podróż zachęcą Państwa nasze wędliny Z Buczkowic . Ciemno wędzone, pachną ziołami oraz domową wędzarnią opalaną pełnym żywicy drewnem.
A jak wybornie smakują z chrupiącą skórką świeżo wypieczonego wiejskiego chleba!

Poznaj ten smak…

Lista produktów marki Z Buczkowic:

Każdy z nas kocha smaki dzieciństwa. A na rynku jest coraz więcej produktów odwołujących się do przeszłości, przywracających zagubione smaki i produkty czy sięgających po nieco zapomniane przepisy i receptury. Podobnie jest w świecie wędlin i mięs. Tym, co idealnie wpisuje się w ten sentyment jest seria produktów od Hańderek, pod marką „Z Buczkowic”.

Ach te smaki dzieciństwa

Idealne, świeże, jasne pieczywo z chrupiąca skórką. Czasami jeszcze ciepłe i miękkie tak, iż trzeba je kroić bardzo powoli. Do tego polskie masło idealnie rozprowadzone na takiej kanapce.  Na górę nasze babcie i mamy dawały zawsze najlepsze wędliny: szynki, schab lub różne kiełbasy. Na to wystarczył pomidor, odrobina soli do smaku i po całym dniu zabaw na podwórku dostawaliśmy świetną przekąskę. Były tak smaczne, iż znikały błyskawicznie. Zresztą nie mieliśmy zbyt dużo czasu, bo trzeba było biec, gonić i znów bawić się w lesie, na łące, jeździć na rowerze czy po prostu być na podwórku. Po takiej przekąsce wszyscy mieliśmy jeszcze więcej sił i ochoty na nowe przygody.

Seria produktów Z Buczkowic od Handerek

Jeśli szukamy powrotu do tych smaków dzieciństwa koniecznie musimy sięgnąć po markę Hańderka – „Z Buczkowic”. To wędliny ciemno wędzone, dzięki czemu mają idealny, głęboki i pełny smak. Aromat pieca opalanego drewnem z żywicą oraz smak świeżych ziół i przypraw sprawiają, iż doznanie kulinarne są wyśmienite. W serii znajdziemy aż trzy produkty, idealnie komponujące się i odwołujące do smaku dzieciństwa. Pierwszy to „Szynka z Buczkowic”, cienka, jasna, bardzo aromatyczna, jedna z najlepszych szynek na rynku o idealnym smaku. Drugi produkt tej serii to „Schab z Buczkowic ”, aromatyczny, idealnie doprawiony i bardzo kruchy w smaku. W końcu mamy też „Kiełbasa ze wsi Buczkowice”. Produkt wręcz idealny, odpowiednio suchy, dobrze przyprawiony i przypominający w smaku najlepsze wędliny z naszego dzieciństwa. Cała seria zresztą idealnie odzwierciedla smak domowych wędlin, przygotowywanych w wiejskich wędzarniach, takich, jakie kochamy i pamiętamy sprzed lat.

Przepis na kanapkę idealną

Po produkty z marki Hańderka – „Z Buczkowic” warto sięgnąć z wielu powodów. Powrót do smaków przeszłości to tylko jeden z nich. Jeśli chcemy z naszym dziećmi powspominać nasze dzieciństwo, opowiedzieć im o naszych zabawach i sposobach spędzania wolnego czasu to seria „Z Buczkowic” pomoże nam przywołać wspomnienia przy wspólnej kolacji. Na spotkaniach po latach, z najlepszymi znajomymi ze szkoły produkty te sprawdzą się idealnie. Każdy rozpozna ten smak, będzie zachwycony a rozmowa przy takich przekąskach powróci do czasów naszego wspólnego dzieciństwa. W końcu jeśli wybieramy się z całą rodziną na piknik na świeżym powietrzu nie może zabraknąć kanapek z tą serią. Pamiętajmy tylko o dobrym i świeżym pieczywie, które podkreśli smak tych wędlin. Z rodziną, na łące, nad rzeką, po rowerowej przejażdżce takie kanapki będą wszystkim smakowały. A my uśmiechniemy się i przypomnimy sobie nasze beztroskie smaki dzieciństwa. Seria Hańderek -„Z Buczkowic” z pewnością przywoła je idealnie.