Rolady

Czyż istnieje bardziej tradycyjne danie niż rolady i czy zrazy? Te pyszne potrawy znalazły się również wśród wyśmienitych produktów Hańderka. Ich niegasnąca popularność skłoniła nas do poświęcenia im oddzielnej kategorii.

Rolada schabowe i wołowe pakowane próżniowo w opakowania VAC

Pamiętacie, jak babcia przyrządzała prawdziwe rolady z boczkiem? Soczyste i miękkie, z lekko pikantnym smakiem? Podtrzymujemy tradycję i dodajemy do oferty wyroby gotowe pakowane próżniowo. Tradycyjne przysmaki otrzymują nowe opakowania VAC, dzięki którym sprzedawane przez Hańderek produkty pozostają świeże i docierają do odbiorców w idealnej kondycji.

Ta stosunkowo niedawno spopularyzowana metoda przechowywania produktów spożywczych, szybko zyskała popularność i akceptację organów kontrolnych odpowiadających za bezpieczeństwo i jakość żywności. Kierując się Waszym dobrem jesteśmy gotowi dostosowywać się do aktualnych standardów, o ile nie spowoduje to obniżenia jakości naszych wyrobów.

Wyrób powstały ze schabu wieprzowego zawiniętego w formie tuby specjalnie wyselekcjonowanymi mięsami

Wędzone i parzone rolady zawdzięczają swoją wyjątkowość staranie dobranym proporcjom poszczególnych mięs, tworzących znane i lubiane przez Was wędliny o kształcie tuby. Zasady prowadzące do stworzenia idealnego produktu przekazywane były przez kolejne pokolenia i dzisiaj możemy z dumą powiedzieć, że doskonale wkomponowały się w katalog naszych wybornych wędlin.

Staranny proces zwijania, wędzenia i parzenia sprawia, że rolady te zachowują zwartą konsystencję, a ich aromat przyjemnie podrażnia nozdrza.

Tradycją łączymy pokolenia – rozsmakuj się w naszych produktach

Dla wielu z Was Hańderek Rolady są od lat znanym produktem. Gościły w domach Waszych dziadków, restauracjach – podczas ważnych wydarzeń, na rodzinnych spotkaniach czy piknikach na świeżym powietrzu. Suto zastawione stoły, na których pojawiały się rolady wędzone nad prawdziwym ogniem, często stanowią ważny element wieczornych imprez, uroczystych kolacji i biwaków.

To niezwykłe, że popularnych od ponad 30 lat wyrobów mogły spróbować już trzy pokolenia Polaków, a obecnie stały się one dostępne także poza granicami kraju. Wierzymy, że nasze Rolady będą tematem wspólnych wspomnień rodziców i kolejnych – dorastających właśnie – istot żądnych dobrej, tradycyjnej kuchni polskiej.

Roladki z szynki, szpinaku i serka – specjalność Zakładu Hańderek

Choć Zakłady Mięsne Hańderek słyną z wielu smakołyków, to polecamy spróbować roladki z szynki, szpinaku i serka. To prawdziwy faworyt wśród produktów firmowych. Łącząc doskonały fragment tuszy wieprzowej z zdrowotnymi właściwościami szpinaku i nabiału w postaci serka, zakłady przetwórstwa mięsa stworzyły przysmak, który otworzył nową drogę dla działu mięsno-wędliniarskiego. Jesteśmy przekonani, że wielu z Was spodoba się ten specjał, który oferuje Hańderek, jako producent wędlin.

Chcielibyśmy, aby wymowne ilustracje, precyzyjne opisy i praktyczne dane zawarte przy każdym z produktów stanowiły dla Państwa drogowskaz podczas korzystania z tej i innych stron – wskazówkę do tego, co wybrać i czego skosztować.