Strefa kontrahenta

Zostań naszym Partnerem biznesowym. Będziesz wtedy obsługiwany przez firmę, dla której dobre relacje i wzajemny szacunek jest priorytetem.

Produkty nie są tylko produkowane ale wytwarzane z taką samą pasją od pokoleń. Nie dostarczamy na rynek tego co i nam nie smakuje.

A świadczymy o tym – naszą marką – nazwiskiem HAŃDEREK

Detalista

Hurtownik

Gastronomia

Wysoka jakość produktów i tradycyjne receptury

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek to firma zlokalizowana w Buczkowicach i działa od 1992 roku. Przedsiębiorstwo od początku swojej działalności skoncentrowane jest na najwyższej jakości mięs, szynek i wędlin, a także na tradycyjnych recepturach. Zapraszamy do współpracy z marką Hańderek zarówno detalistów, jak i hurtowników, a także przedsiębiorców z branży gastronomicznej. Każdy z tych trzech kanałów dystrybucji charakteryzuje się własną specyfiką i różnorodnymi działaniami. Właśnie dlatego w sytuacji, gdy zdecydujecie się Państwo z nami skontaktować, zostaniecie skierowani do odpowiedniego działu i specjalistów, zajmujących się konkretnymi zagadnieniami, związanymi ze współpracą z marką Hańderek. Nasza oferta jest zawsze spersonalizowana i skoncentrowana na wysokiej jakości oraz kontrahentach i klientach. 

Współpraca z detalistami, hurtownikami i gastronomią

Rosnące zainteresowanie ze strony klientów produktami o tradycyjnych recepturach, aromacie i doskonałym smaku sprawia, że powstaje coraz więcej naszych sklepów firmowych. Jednocześnie cały czas chętnie współpracujemy z detalistami, hurtownikami i właścicielami gastronomii. Dla każdego typu kontrahentów mamy przygotowane specjalne oferty, dopasowane do stylu prowadzonej działalności. Dotychczas z naszych mięs, wędlin, szynek i innych produktów skorzystało już wielu restauratorów w całej Polsce, dzięki czemu możemy się rozwijać i pokazywać klientom wysoką jakość naszych produktów. 

Hańderek – firma z 30-letnią tradycją

Firma Hańderek powstała już 30 lat temu i od początku koncentrowała się na połączeniu wysokiej jakości z atrakcyjnymi cenami oraz szeroką dystrybucją produktów. Naszych zdaniem dobry smak i świetna jakość to najważniejsze klucze do serc Klientów. Dbamy o ciągły rozwój poprzez regularne badania rynku, wybór najlepszych dostawców, a także ciągłe podnoszenie wiedzy i kompetencji naszego personelu. Dla naszych Właścicieli najważniejszy jest smak, dlatego ciągle doskonalimy nasze produkty. Mięsa, wędliny, szynki sprzedajemy przez trzy główne kanały dystrybucji, czyli sklepy firmowe, detaliczne oraz hurtownie, a dodatkowo dostarczamy je restauratorom. W ten sposób z produktami marki Hańderek mogą zapoznać się różne grupy konsumentów. Działamy bez kompromisów, a więc zawsze na pierwszym miejscu stawiamy smak oraz wysoką jakość. W naszych sklepach firmowy mielimy mięso, kroimy, paczkujemy, dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb Klientów. Cały czas wprowadzamy także różne innowacje i nowości, czego przykładem mogą być wegańskie pasty, skierowane do grupy osób na diecie wegańskiej. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, ponieważ w ten sposób mogą Państwo rozwinąć swoje sklepy i hurtownie, a także zachęcić Klientów do zakupu produktów.