Nasza oferta

 

Bez kompromisów!

Możemy mówić, że produkujemy pyszne wędliny, dzielić je na linie, kategorie, marki czy też wsad. Możemy dodać, że dostarczamy świeże mięsa, asortyment uzupełniający, a w sklepach firmowych mielimy, kroimy, rozbijamy i paczkujemy – tak aby Klient wrócił do nas sam lub zaproszony przez bliską mu osobę z bonem podarunkowym lub kuponem rabatowym. To i wiele więcej oferujemy już teraz, ale stale wprowadzamy innowacje i nowości, aby pozytywnie wyróżniać się na rynku.

 

Firma od lat specjalizuje się w produkcji wędzonek. Produkowane w oparciu o tradycyjne receptury, z zachowaniem najwyższych standardów jakości, są wizytówką bogatej oferty produktowej. Począwszy od procesu starannego wyboru najlepszego mięsa, przyprawianie ziołami i naturalnymi składnikami, formowane, wędzenie czy też suszenie – zawsze pod ścisła opieką mistrzów masarskich. Aby to co produkujemy było takie „nasze”… bo, przecież o To naszym Odbiorcom chodzi.

 

Dzięki temu, na stoły klientów firmy trafiają wyłącznie najlepsze produkty, których świeży smak w pełni zasługuje na określenie „naturalny”, tak jak większość użytych składników i elementów procesu produkcji.

 

ZPM Hańderek dokłada wszelkich starań, aby swoich klientów traktować indywidualnie i tworzyć dla nich produkty nawet te nietypowe.

 

Zapraszamy zatem do wypróbowania naszych możliwości i dobrego smaku.