Kanapkowe przysmaki

Kto powiedział, że kanapki muszą być nudne? Wierzymy, że linia klasycznych produktów blokowych zawarta w tym dziale może stać się dla Ciebie inspiracją. Pełny, wyśmienity smak prezentowanych tutaj wędlin jest idealnym pretekstem do zrobienia kolejnej kanapki, na zimno lub na ciepło. Nasze wyroby znakomicie sprawdzą się zarówno w duecie ze świeżymi warzywami, jak i solo. Niezależnie od okoliczności, w każdej kompozycji grają pierwsze skrzypce, a ich blask możesz przyćmić tylko Ty – doskonałym wyborem, gustem i smakiem!

Lista produktów marki Kanapkowe Przysmaki

Szynka, szynkę goni

Nie ma lepszego składnika na kanapki niż szynka. Ale czy wiecie, co można zrobić z tego kawałka wieprzowiny? U „Hańderka” wędzimy, gotujemy i pieczemy. Ale w Kanapkowych Przysmakach nie ma wędzonek. Zamiast tego oferujemy szynki parzone. Sami jesteśmy zaskoczeni, ile smakołyków powstało przez lata pracy nad tym produktem. Dzisiaj z dumą możemy zaprezentować takie rarytasy jak SZYNKA BIAŁA, SZYNKA GOLONKOWA, SZYNKA KONSERWOWA i SZYNKA MIELONA. Czym się one wyróżniają?

Szynka biała – nr 1 w Kanapkowych Przysmakach

Na pierwszy plan w Kanapkowych Przysmakach wybija się SZYNKA BIAŁA. Jej nazwa świetnie pasuje do tego wyrobu. Mięso pozyskiwane z jasnych mięśni szynki wieprzowej powoduje, że powstała wędlina jest blado różowa, a jej mięso soczyste i delikatne.

Konserwy w blokach od Hańderka

W kategorii tej umieściliśmy też najbardziej kojarzące się z kanapkami wędliny konserwowe. Powstałe z dużych kawałków mięsa szynki wieprzowej SZYNKI KONSERWOWE I SZYNKI MIELONE to klasyczne wędliny blokowe o standaryzowanych kształtach. Ich smak przypomina znane wszystkim konserwy, a nieprzypadkowo wybrane mięso pozwala na utrzymanie niezmiennie wysokiej jakości.

Szynka golonkowa – mniej tłuszczu, więcej białka

Godnym uwagi produktem jest też SZYNKA GOLONKOWA tworzona z tylnych partii mięśni. Podczas obróbki mięsa wykrawany jest nadmiar tłuszczu, dzięki czemu wędlina ta pozostaje jedną z chudszych w naszym sklepie. W zamian za to, możecie cieszyć się szynką o wyjątkowo dużej zawartości białka. I kto twierdzi, że wędliny nie mogą być zdrowe?

Szynkowa wieprzowa na kanapki

Inną pozycją, którą chcemy zaprezentować wśród Kanapkowych Przysmaków jest SZYNKOWA WIEPRZOWA – wprost stworzona dla bagietek, bułek, sałatek i innych pyszności. Z pewnością zasmakuje nie tylko Wam, ale również Waszym dzieciom. Jednolity blok, który tworzy ta wędlina świetnie się kroi, zachowując swoją strukturę.

Kanapkowe Przysmaki w Twoim domu

A co Wy stworzycie z parzonej szynki? Jesteśmy przekonani, że Wasza kreatywność nie zna granic. Szeroka gama produktów, dostępna w naszym sklepie daje spore możliwości. Który z nich najbardziej przypadnie Wam do gustu? Czy będzie to jedna z tych szynek, które zaprezentowaliśmy w tym dziale? Jesteśmy niezwykle ciekawi opinii na temat naszych produktów.

Jeśli jesteś nowym klientem, masz do przejścia długą drogę w krainie smaku, w której znajdziesz mnóstwo zachwycających wyrobów ze wsi Buczkowice. Wierzymy, że zarówno Kanapkowe Przysmaki, jak i inne smakołyki przypadną Tobie do gustu.