Nasza oferta

Szynka biała

Produkt z połączonych kawałków mięsa – peklowanych mięśni szynki wieprzowej, parzony, z dodatkiem wody, w osłonce niejadalnej. Mięso z szynki wieprzowej 60%, woda, skrobia ziemniaczana, sól, substancja zagęszczająca: karagen, błonnik grochowy, stabilizatory: tri- I polifosforany, białko wieprzowe, izolat białka sojowego, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, rybonukleotydy disodowe, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), ekstrakty przypraw, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać seler I gorczycę. Osłonka niejadalna

Kategoria:

Biała szynka to delikatne fragmenty wieprzowego mięsa zamknięte w niejadalnej osłonce utrzymującej jej świeżość. Mięso jest peklowane w solonej zalewie, wędzone w naturalnym dymie i parzone dla uzyskania odpowiedniego koloru i konsystencji. Starannie dobrana mieszanka przypraw wzmacnia aromat szynki, natomiast dodawana do niej woda sprawia, że jest ona miękka i bardziej soczysta.

Biała szynka świetnie sprawdza się jako dodatek do potraw śniadaniowych, w tym kanapek, sałatek, a nawet jajecznicy. Z powodzeniem może ona być także dodawana do zapiekanek, roladek i mięsnych przystawek.