Nasza oferta

Polędwica z kurczaka GAZ

Produkt gruborozdrobniony z peklowanego fileta z kurczaka, z dodatkiem białka wieprzowego, parzony, w osłonce niejadalnej. Filet z kurczaka 91%, woda, sól, skrobia ziemniaczana, substancja zagęszczająca: karagen, białko kolagenowe wieprzowe, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, aromaty, ekstrakt drożdżowy, syrop glukozowy, ekstrakty przypraw, stabilizatory: tri- I polifosforany, przyprawy, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać soję, seler I gorczycę.

Kategoria:

Filet drobiowy to jedno z najdelikatniejszych mięs i to właśnie z niego przygotowano polędwicę z kurczaka. Peklowane mięso po sparzeniu zyskuje swój charakterystyczny jasny kolor i staje się kruche. Uniwersalna mieszanka przypraw pomaga wyciągnąć z niego pełnie aromatu, a dodawana woda sprawia, że jest bardziej soczyste i miękkie. Polędwica pakowana jest w niejadalną osłonkę utrzymującą jej świeżość.

Polędwica z kurczaka to lubiane mięso śniadaniowe często podawane na kanapkach, do jajecznicy, warzywnych sałatek i tostów. Świetnie sprawdza się ona jako urozmaicenie tradycyjnych wędlin na talerzu mięs, a także jako dodatek do dań obiadowych jak mięsne roladki.