Drobiowa uczta

Lekkie, delikatne, kruche – dbamy o to, aby nasze produkty drobiowe zaspokajały oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Zwolennikom świadomego odżywiania dajemy argumenty za tym, że to co zdrowe, może również być bardzo smaczne i kuszące. Niska kaloryczność, wysoka zawartość naturalnego mięsa i przypraw, wędzenie w dymie olchowo-bukowym – to sekrety, jakie kryją się za subtelnym smakiem tych produktów.

Lista produktów marki Drobiowa Uczta

Jak wyobrażacie sobie idealną wędlinę? Czy nie jako lekką, delikatną i kruchą? A może priorytetem dla was jest mała zawartość tłuszczu? Wszystkie te warunki, spełnia linia produktów Drobiowa Uczta, którą znajdziecie w tej kategorii. Jako specjaliści od wędlin postaraliśmy się, aby powstała szeroka gama produktów, o wartości dietetycznej. Jesteśmy przekonani, że zdrowe rzeczy mogą pozostawać smaczne. Dowodem na to są niżej zaprezentowane wyroby.

5 pyszności z kategorii Drobiowa Uczta

Drobiowa uczta to przepyszne wędliny z kurczaka i indyka. W kategorii tej znalazł się FILET WĘDZONY Z INDYKA, KURCZAK GOTOWANY, PIERŚ PIECZONA Z INDYKA, a także POLĘDWICA Z KURCZAKA. Część z tych produktów poddana została długiemu procesowi wędzenia, inne to lekkie wędliny parzone. Każda z nich zapewni wam wyjątkowe doznania smakowe.

Gotowane wędliny od Hańderka

Z myślą o tych z was, którzy cenią zdrowe, lekkostrawne wyroby stworzyliśmy kilka gotowanych wędlin z mięsa drobiowego, które spełniają te wymagania. KURCZAK GOTOWANY produkowany jest z fileta kurczaka i charakteryzuje się wyjątkową kruchością i wysublimowanym smakiem. Z kolei FILET WĘDZONY Z INDYKA to wyjątkowo delikatny i soczysty wyrób z mięsa indyka. Łatwo go rozpoznacie po jasnej barwie i siatce wędliniarskiej o grubych oczkach.

Wyśmienite drobiowe wędliny wędzone

W linii produktów Drobiowa Uczta umieściliśmy też słynne w całej Polsce wędzonki. Ich listę otwiera FILET WĘDZONY Z INDYKA, kuszący kruchością i delikatnością smaku. Z pewnością zaciekawi was także PIERŚ PIECZONA Z INDYKA, którą wędzimy na złoty kolor. Ta wyjątkowa wędlina wykonana jest w 100 procentach z mięsa z piersi indyka. Kolekcję zamyka POLĘDWICA Z KURCZAKA poddana procesowi parzenia i wędzenia. Zapakowany w osłonkę białkową wyrób świetnie sprawdzi się do kanapek i urozmaici rodzinną kolację lub pierwsze czy drugie śniadanie.

Sekrety wędzenia w Hańderka

Co sprawia, że wyroby Hańderka są tak wyjątkowe? Przede wszystkim dobrze dopracowana technologia wędzenia i zastosowanie tradycyjnych, sprawdzonych metod. Wykorzystywanie drewna olchowo -bukowego pozwala na uzyskanie znanego przez wszystkich naszych klientów wyjątkowego aromatu. Przed poddaniem mięsa obróbce termicznej marynujemy je przy pomocy naturalnych przypraw. W dużej mierze to one sprawiają, że jedzenie naszych wędlin sprawia tyle radości. Długi czas wędzenia sprawia z kolei, że mięso pozostaje soczyste i wyjątkowo delikatne.

Czy znalazłeś już swoje smaki?

Czy opis Drobiowej Uczty zdołał Ciebie przekonać? Jako producent wędlin posiadamy w ofercie szereg produktów z mięsa wieprzowego i drobiowego, zarówno wędzonych jak i parzonych, wykonywanych tradycyjnymi metodami i w zgodzie z naturą.

Jesteśmy niezwykle ciekawi, co najbardziej cenicie naszych produktach. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy są gotowi z Wami porozmawiać. W tym celu skontaktujcie się z nami korzystając z danych umieszczonych w zakładce „Kontakt”. Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Hańderek" oferuje sprzedaż detaliczną i hurtową. Jesteśmy przekonani, przy po spróbowaniu naszych wyrobów pozostaniecie z nami na zawsze.