Pieczenie

Jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Nie zawsze jest to zalecane, ale u Hańderka mamy metody sprawiające, że produkcja jest ekonomiczna, a efekt zniewalający. Nasze pieczenie zostały już rozsławione w Polsce i systematycznie podbijają rynek międzynarodowy.

Gotowe mięsa do pieczenia – idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają wolnego czasu na przygotowywanie posiłków i nie chcą korzystać z gotowych

W kategorii „Pieczenie” postanowiliśmy zająć się dwoma problemami – brakiem czasu i głodem. Jesteśmy w stanie zaproponować genialne rozwiązanie gotowe mięso do pieczenia, które nie wymagają już marynowania. Dzięki temu jako Zakład Przetwórstwa Mięsnego nie pozbawiamy Was radości gotowania, ale przyspieszamy cały proces.

Wśród tak przyrządzonych mięs polecamy gotowe produkty na grilla. To wygodne rozwiązanie pozwoli zorganizować party w ogrodzie i miło spędzić czas z gośćmi, zamiast w kuchni. Z pewnością zainteresują Was w tym kontekście gotowe szaszłyki na grilla. A dla osób jeszcze bardziej wymagających, możemy zaoferować gotowe dania na grilla.

Gotowe dania mięsne- produkty gotowe do pieczenia to świeże mięso z dodatkiem naturalnych składników

To co podkreślamy od początku istnienia Hańderka, to naturalne składniki, z których składają się nasze produkty. Gotowe dania mięsne, które pojawiły się w naszej ofercie, dalej pozostały w zgodzie z tą koncepcją. Choć są gotowe do pieczenia, ich wyjątkowy smak wynika z użytych do marynowania świeżych ziół i wysokiej klasy mięsa pochodzącego od sprawdzonych dostawców.

Nie wszystkie dania składają się jednak z samego mięsa. Do gotowych dań zalicza się m.in. zapiekanka ziemniaczana z pomidorami. Wierzymy, że w linii dań gotowych odnajdą Państwo swoje smaki.

Gotowe dania obiadowe karkówka do zapiekania

Wiele dań, które prezentujemy jako dania gotowe, świetnie sprawdzi się jako obiad do biura lub szybka potrawa po powrocie do domu. Wyobraźcie sobie, że po kilku godzinach poza domem wracacie, a w lodówce czeka karkówka w musztardzie francuskiej. Wystarczy ją rozpakować i upiec lub usmażyć. Po 30 minutach masz gotowy, pełnowartościowy posiłek.

Czy naprawdę chciałbyś poświęcić czas na gotowanie lub regularnie zamawiać obiad w restauracji? Gotowe dania to nie tylko oszczędność czasu, ale też mądre gospodarowanie środkami. Przekonajcie się sami. Jesteśmy przekonani, że po spróbowaniu naszych propozycji, będziecie do nich regularnie wracać.

Szybkie przygotowanie schab gotowy do pieczenia

Jest jeszcze jeden produkt, który chcielibyśmy zaprezentować. To pieczeń wieprzowa ze schabu. Instrukcja przygotowania zawarta na każdym opakowaniu pozwoli przygotować ją dokładnie tak, jakby to zrobili nasi szefowie kuchni.

Pieczeń ze schabu, ze względu na wysoką zawartość białka, jest idealnym produktem dla osób aktywnych fizycznie i sportowców. W prosty sposób może stać się częścią zdrowej diety. Po prostu wyjmujemy z opakowania i pieczemy. Życzymy Wam, abyście czerpali mnóstwo radości z jedzenia. Co najmniej tyle, ile nam daje przygotowanie dla Was mięs, wędlin i wyrobów gotowych, stanowiących ofertę naszego Zakładu Mięsnego.