Chluba domu

Tęsknota za czasami, kiedy każda gospodyni większość potraw i wędlin przygotowywała sama, w oparciu o przekazywane z pokolenia na pokolenie domowe przepisy, znalazła w końcu godną odpowiedź. Jak zawsze postawiliśmy na jakość, w kategorii tej ujmując zaledwie 2 produkty, będące zarazem jednymi z najsilniejszych pozycji na liście naszego zakładu.

Marka „Chluba Domu” to nostalgiczna podróż do czasów, kiedy nasze mamy i babcie samodzielnie udoskonalały receptury, przekazywane im w ścisłej tajemnicy przez członków rodziny i przyjaciółki. Kulinarne skarby kilku pokoleń zostały zebrane w jedną, fascynującą całość.

Gwarancją pełnego smaku jest duża zawartość najwyższej jakości mięsa oraz naturalne dodatki, które zapewniają wędlinom charakterystyczną kruchość i delikatność. Chluba Domu to esencja wszystkiego co najlepsze w domowej produkcji wędlin. Po prostu klasyka pełna smaku…

Lista produktów marki Chluba Domu

  • SZYNKA KRUCHA
  • KARCZEK KRUCHY

Chluba Domu - wędliny, których smak przypomni dzieciństwo

Każdy z produktów tej grupy został przygotowany w oparciu o autentyczny domowy przepis, który kilkadziesiąt lat temu okrył jedną z gospodyń zasłużoną sławą. Trzymając się tradycyjnych receptur stworzyliśmy produkt, który w smaku nie ustępuje babcinym wyrobom. Autentyczny smak pozostaje niezmienny, dzięki pilnie strzeżonym recepturom przekazywanym kolejnym pokoleniom.

Jeszcze więcej mięsa w mięsie

Gwarancją pełnego smaku jest duża zawartość najwyższej jakości mięsa pochodzącego od sprawdzonych dostawców. Dzięki starannej selekcji i połączeniu tradycji wędliniarskich z nowoczesnymi metodami obróbki mięsa, pakowania i wiedzy na temat przechowywania, możemy zaoferować linię produktów zachwycającą smakiem.

Naturalność jako priorytet Chluby Domu

Innym powodem do chluby są stosowane przez nas naturalne dodatki, które zapewniają wędlinom charakterystyczną kruchość i delikatność. Charakterystyczny dla tej linii produktów smak uzyskujemy nie tylko przy pomocy ziół i przypraw, ale także naturalnemu aromatowi wędzenia. Chluba Domu to esencja wszystkiego co najlepsze w domowej produkcji wędlin. Po prostu klasyka pełna smaku…

Dwa produkty Chluby Domu, które powinniście spróbować

W tej kategorii prezentujemy dwa produkty, które na stałe zakorzeniły się w asortymencie naszego zakładu – SZYNKĘ KRUCHĄ i KARCZEK KRUCHY. Nazwa pierwszej z nich nie została wybrana przypadkowo. Dzięki starannej selekcji mięsa z szynki wieprzowej, udaje się uzyskać wyjątkową kruchość, z której słynie ten produkt.

Karczek pieczony – tłusty, ale z umiarem

KARCZEK KRUCHY z kolei słynie z mocnego aromatu dymu wędzarniczego. Dla ułatwienia zostaje on przed zapakowaniem pocięty w plastry. Nie musicie w nim szukać mięsa – do produkcji 100 gramowej porcji używamy aż 116 g boczku. Idealna proporcja tłuszczu, pozwala na zachowanie wyjątkowej soczystości, którą doceniają nasi klienci.

Rzemieślnicy, którzy przysparzają nam chlubę

To, co stanowi o sukcesie naszych Zakładów Mięsnych to fachowcy, którzy kryją się za każdym z naszych produktów. To dzięki wysokiej klasy rzemieślnikom zatrudnianych w naszej firmie, wyroby „Hańderek” stały się znane w Polsce i za granicą. Kosztując SZYNKĘ czy KARCZEK z serii CHLUBA DOMU spróbujcie pomyśleć o ich pracy, poczuć serce, które w nią wkładają i wyobrazić wiejskie klimaty wsi Buczkowice, będącej siedzibą dobrego smaku. Wierzymy, że stworzona z myślą o Was seria doskonałych wędlin, na stałe zagości na Waszych stołach.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.