Nad ogniem wędzone

Z tradycją tworzone. Smacznie wędzone kiełbasy. Spróbuj i Ty.

Lista produktów marki Nad Ogniem Wędzone

To, co jest najlepsze w wędlinach to mnogość wyboru. Szynki, polędwice czy kiełbasy sprawią, iż każdy smakosz mięsa znajdzie coś dla siebie. Wędzone, suszone, pieczone – to tylko kilka z najpopularniejszych rodzajów pod względem metody przygotowania. No a liczba smaków, przypraw i aromatów jest wprost nieskończona. A co gdyby była seria, która pozwala, choć na chwilę zasmakować w różnych smakach wędlin. Proszę bardzo przedstawiamy markę „Nad Ogniem Wędzone”.

Kiełbasa w serii  ogniem wędzone

Jeśli szukamy natomiast wyjątkowej kiełbasy to tej w serii „Nad ogniem wędzone” są naprawdę godne uwagi. Kiełbasa schabowa oryginalna w smaku, ma bogaty aromat i jest świetnie doprawiona. Z pewnością znakomicie smakuje na kanapce czy jako przekąska. Ale warto pomyśleć o niej komponując, także półmisek zimnych przekąsek na przyjęcie. Koniecznie wyjęta z lodówki i podana tuż przed przyjęciem. Zaskoczy naszych gości smakiem i elegancją. Z dodatkiem innych wędlin, świeżych ziół i warzyw stworzą idealną kompozycję i ozdobę spotkania z bliskimi.

Jak widzimy więc seria wyjątkowa i bogata w smaki. W linii produktów „Nad ogniem wędzone” znajdziemy i oryginalną kiełbasę schabową.