Upieczone

Obok tych wędlin nie da się przejść obojętnie. Nowa grupa wędlin charakteryzujących się wysoką mięsnością i kuszącym, lekko dymnym zapachem.

Upiekło nam się – bardzo smacznie!

Lista produktów marki Upieczone

Są produkty i smaki obok, których nie da się przejść obojętnie. Przywołują wspomnienia, pielęgnują tradycje, znamy je z dzieciństwa, tęsknimy za nimi lub zawsze towarzyszą nam w określone święta czy przy innych okazjach. To po prostu smaki, bez których nie może być świąt, lub imienin czy spotkań z ulubionymi znajomymi. Jeśli kochamy pieczone wędliny i mięsa to z pewnością nie przejdziemy obojętnie właśnie obok serii „Upieczone” od Hańderka.

Za co kochamy pieczone mięsa

Pieczone mięsa i wędliny to niewątpliwie nasza tradycja. Zawsze są obecne na święta Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Najlepsze przypisy są przekazywane w rodzinie z pokolenia na pokolenie. A co roku wszyscy czekamy na pieczone mięso w wykonaniu babci, mamy czy cioci, które się w tym specjalizują. Pieczone mięsa kochamy właśnie za te wspomnienia. Mają one też cudowny smak. Są kruche, aromatyczne i pełne różnych smaków. Wszystko to powstaje właśnie w wyniku pieczenia mięsa. Przyprawy i smaki z marynaty mogą w wysokiej temperaturze idealnie przejść smakiem całe pieczone mięso. Dziki temu każdy kęs i kawałem mają potem ten sam idealny smak.

Upieczone od Hańderka

Co jeśli nie mamy czasu lub po prostu zdolności do samodzielnego pieczenia mięsa a kochamy smak takich produktów? Sięgnijmy po markę „Upieczone” od Hańderka. Idealny smak i aromat domowych przepisów na pieczone mięso. Bardzo mięsne i bardzo kruche w smaku. Aromat z lekkim zapachem dymu i różnych przypraw. Idealne domowe i pieczone mięsa i wędliny, teraz bez wysiłku i pracy wprost na nasz stół. A wybór produktów w tej serii też jest szeroki. Dla fanów czegoś konkretnego i nie do końca lekkiego. Z kolei coś lżejszego i pełnego aromatu to z pewnością „Indyk pieczony”, który upiekł się w tej serii dla Hańderka idealnie.

Upiekło nam się bardzo smacznie

Produkty z marki „Upieczone” to naprawdę smaczne i aromatyczne wędliny. Są tak idealne, że na pewno będą ozdobą i wspaniałym elementem świątecznego menu. Także jeśli zapraszamy przyjaciół i znajomych możemy podać je na naszym przyjęciu. Z sałatką i smacznym pieczywem sprawią, iż taka kolacja będzie bardzo smaczna, wykwintna i niezapomniana. A wszyscy z pewnością zapytają, czy tak wspaniałe wędliny upiekliśmy sami? W końcu, jeśli na co dzień zechcemy odmienić nasze kanapki i przekąski seria „Upieczone” sprawdzi się idealnie. Pieczone wędliny z tej serii mają smak inny niż tradycyjne i te które jemy najchętniej na co dzień. Zaskoczymy samych siebie niecodziennym smakiem, wybornym aromatem i wyjątkową kruchością tych produktów.

Jeśli więc nie mamy czasu na co dzień, nie chcemy trudzić się szukając dobrego mięsa, przyprawiając go i marynując, a potem piekąc w odpowiedniej temperaturze, sięgnijmy właśnie po markę „Upieczone”. Tutaj Hańderek zrobił to za nas i zrobił to idealnie. Naprawdę upiekło im się bardzo smacznie.