SPECJAŁY

Szanujemy odrębność gustu i trybu życia każdego naszego klienta. Z myślą o odbiorcach z branży HoReCa i indywidualnych odbiorcach z nietypowymi oczekiwaniami, stworzyliśmy wyjątkową linię produktów o wysokiej jakości i ograniczonej dostępności, z przeznaczeniem na święta, bankiety, przyjęcia. Dzięki dopracowanym i sprawdzonym recepturom oraz najwyższej jakości użytego do produkcji mięsa, gwarantujemy, że Państwa impreza zyska adekwatną swej klasy oprawę. Miło świętować, kiedy na stole królują pyszne wędliny.

Lista naszych specjałów:

Każdy z nas lubi spotykać się z przyjaciółmi i znajomymi. Imieniny, urodziny, spotkania rodzinne, bankiety i inne okazje są idealnym pretekstem by się zobaczyć, porozmawiać i spędzić wspólnie czas. Możemy je organizować w domu, w hotelu, w restauracji. Dla wszystkich którzy organizują je sami lub prowadzą hotel czy restaurację przygotowującą takie imprezy, Hańderek ma coś wyjątkowego – dedykowaną serię produktów pod marką „Specjały”. Z tą serią organizacja imprez będzie łatwa i szybka a naszym gościom podamy coś bardzo wyjątkowego.

HoReCa i nie tylko

Organizacja przyjęcia to ciężka praca i mnóstwo przygotowań. To co nie może na nim zawieść to oczywiście jedzenie. Jednym z ważnych elementów są mięsne i nie tylko przekąski, a wśród tych z kolei – najlepszej jakości wędliny. To właśnie w odpowiedzi na tą potrzebę powstała seria  „Specjały” od Hańderka. Skorzystają z niej  hotele i restauracje serwując klientom posiłki na co dzień lub organizując okolicznościowe przyjęcia. Ale jeśli sami we własnym zakresie realizujemy takie spotkanie w domu lub ogrodzie, będzie to też produkt idealny dla nas. Niewątpliwie produkty te nadadzą naszej imprezie wyjątkową oprawę.

Seria „Specjały” od Hańderka

W linii „Specjały” od Hańderka znajdziemy trzy rodzaje produktów. Będą to: szynka wędzona gotowana z kością, szynka wędzona gotowana ze skórą oraz świnka pieczona. Cechuje je wysoka jakość mięsa, która przy masowych imprezach jest bardzo ważna. W końcu produkty te to też sprawdzone przepisy i receptury, które trafią w gust kulinarny każdego naszego gościa. Wygodny sposób zapakowania tych produktów sprawi, iż przygotowanie przyjęcia i podanie tych produktów będzie bardzo łatwe. A ich smak i aromat są tak wyjątkowe, że będą na naszym spotkaniu zauważone, spróbowane i z pewnością znikną ze stołu bardzo szybko.

Wyjątkowi goście

Sposób podania tych wyjątkowych gości zależy już od naszego upodobania. Mini kanapeczki będą łatwe w przygotowaniu z użyciem tych wędlin i produktów. Idealnie też zakomponują się one na talerzu przekąsek w otoczeniu warzyw, serów i innych dodatków. Produkty z serii „Specjały” sprawdzą się też jako np. standardowy składnik naszego menu śniadaniowego jeśli prowadzimy hotel i restaurację w nim. Niewątpliwą zaletą serii „Specjały” są też duże i poręcznie pakowanie porcje tych produktów. Jeśli nasze przyjęcie i imprez są liczne, to z pewnością specjałów nie zabraknie nam nigdy. Świętowanie ze „Specjałami” od Hańderka to to więc trzy wyjątkowe elementy: Wyjątkowe i wysokiej jakości mięso jakie znajdziemy w tych wędlinach. Ich wyjątkowy smak, który trafi w każde gusta. I w końcu wyjątkowa oferta dostosowana do branży HoReCa i wymagających odbiorców indywidualnych. Dzięki temu wszyscy nasi goście na przyjęciu z udziałe „Specjałów Hańderka poczują się wyjątkowo.