Nasza oferta

Rolada schabowa GAZ

Produkt formowany z peklowanego mięsa (w tym schabu) wieprzowego, pieczony. Mięso wieprzowe 80% ( w tym 22% schabu wieprzowego b/k), woda, sól, skrobia ziemniaczana, substancja zagęszczająca: karagen, błonnik grochowy, stabilizatory: tri- I polifosforany, białko wieprzowe, izolat białka sojowego, przeciwutleniacze: askorbinian sodu, izoaskorbinian sodu, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, rybonukleotydy disodowe, ekstrakty przypraw, przyprawy (zawiera gorczycę), glukoza, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać seler.

Kategoria:

Rolada schabowa to tradycyjny produkt mięsny w kształcie tuby, w której zawinięte zostało wysokiej jakości mięso wieprzowe. Roladę formuje się z mięsa, które leżakowało w zalewie peklującej. Następnie jest ono pieczone z dodatkiem klasycznej mieszanki przypraw, która pomaga wyciągnąć z niego pełnie smaku i aromatu.

Schabowa rolada to pyszny dodatek do pieczywa i nieodzowny element świątecznego stołu, często podawany na desce mięs. Produkt ten świetnie smakuje także na ciepło, przygotowany jako mięso obiadowe polewane sosem pieczeniowym, podawane wraz z ziemniakami i surówką.