Nasza oferta

Kaszanka GAZ

Kaszanka to nieodzowny element tradycyjnej polskiej kuchni. Zgodnie z wieloletnią recepturą tworzona jest z wysokiej jakości mięsa wieprzowego i kaszy jęczmiennej. Niewielka ilość dodawanej wody sprawia, że kaszanka jest miękka i soczysta. Naturalne i starannie dobrane przyprawy takie jak majeranek czy czarny pieprz podkreślają aromat mięsa i dodają mu pełni smaku. Kaszanka najlepiej smakuje podana

Kategoria:

Kaszanka to nieodzowny element tradycyjnej polskiej kuchni. Zgodnie z wieloletnią recepturą tworzona jest z wysokiej jakości mięsa wieprzowego i kaszy jęczmiennej. Niewielka ilość dodawanej wody sprawia, że kaszanka jest miękka i soczysta. Naturalne i starannie dobrane przyprawy takie jak majeranek czy czarny pieprz podkreślają aromat mięsa i dodają mu pełni smaku.

Kaszanka najlepiej smakuje podana na ciepło. Na śniadanie lub kolację można podsmażyć ją na patelni i podać wraz z pieczywem, musztardą, sosami czy lekką sałatką. Tradycyjna kaszanka świetnie sprawdzi się również na grillu, gdzie będzie ciekawym urozmaiceniem wśród różnych rodzajów kiełbas.