Nasza oferta

Schab od wędzarza GAZ

Produkt z peklowanego schabu wieprzowego, wędzony, parzony, z dodatkiem wody. Schab wieprzowy 72%, woda, sól, białko sojowe, substancja zagęszczająca: karagen, stabilizatory: tri- I polifosforany, białko wieprzowe, izolat białka sojowego, błonnik grochowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, aromaty, ekstrakty przypraw, glukoza, przyprawy (zawiera seler I gorczycę), maltodekstryna, cukier, substancja konserwująca: azotyn sodu.

Kategoria:

Schab od wędzarza to najwyższej jakości mięso wieprzowe poddawane tradycyjnemu wędzeniu w naturalnym dymie drzewnym. To podczas tego procesu zyskuje ono swój charakterystyczny aromat i wyrazisty kolor. Dodanie wody do schabu sprawia, że gotowy produkt pozostaje soczysty i miękki. Jego sparzenie równoważy aromaty i dodaje mięsu kruchości.

Pokrojony w cienkie plastry i podawany na zimno wędzony schab to pyszny dodatek do pieczywa z masłem. Kanapki z plasterkami schabu dobrze komponują się ze smakiem kiszonek, sałatek, czy jajek. Schab sprawdza się także wkrajany między innymi do zapiekanek.