Nasza oferta

Schab z buczkowic GAZ

Produkt z peklowanego schabu wieprzowego, wędzony, parzony, z dodatkiem wody. Schab wieprzowy 90%, woda, sól, substancja zagęszczająca: karagen, białko wieprzowe, stabilizatory: tri- I polifosforany, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, aromaty, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać soję, seler I gorczycę.

Kategoria:

Schab z Buczkowic to produkt, w którego składzie znaleźć można przede wszystkim schab wieprzowy selekcjonowany pod kątem idealnych proporcji mięsa i tłuszczu. Do schabu dodawana jest uniwersalna mieszanka przypraw i aromatów, a także woda, która pomaga w zachowaniu jego miękkości i soczystości. W długim procesie tradycyjnego wędzenia mięso zyskuje wędzarniczy posmak, a parzenie nadaje mu pięknego koloru.

Schab z Buczkowic świetnie sprawdza się jako dodatek do świeżego pieczywa. Przez swój atrakcyjny wygląd dobrze prezentuje się on także na odświętnych deskach mięs i wędlin. Jego smak pysznie komponuje się z kiszonkami, warzywami, sałatkami, czy jajkami.