Nasza oferta

Szyneczka z buczkowic GAZ

Produkt z peklowanego mięśnia szynki wieprzowej, wędzony, parzony, z dodatkiem wody. Mięso z szynki wieprzowej 90%, woda, sól, substancja zagęszczająca: karagen, białko wieprzowe, stabilizatory: tri- I polifosforany, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, aromaty, ekstrakty przypraw, przyprawy, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać soję, seler I gorczycę.

Kategoria:

Szynka z Buczkowic to produkt odpowiedni nawet dla najbardziej wybrednych, przygotowywany z wysokiej jakości mięsa wieprzowego według tradycyjnych polskich receptur. Peklowane mięso zostaje uwędzone w naturalnym dymie drzewnym, a następnie sparzone dla uzyskania pełni smaku i właściwej konsystencji.

Najczęściej tradycyjne szynki podaje się na kanapkach w towarzystwie świeżego pieczywa, a czasem także dodatków takich jak warzywne sałatki albo kiszonki. Szynka z Buczkowic świetnie sprawdzi się również w daniach podawanych na ciepło, jak mięsne koreczki, roladki, albo zapiekanki.