Nasza oferta

Schab ciemno wędzony GAZ

Produkt z peklowanego schabu wieprzowego, wędzony, parzony, z dodatkiem wody. Schab wieprzowy 72%, woda, sól, białko sojowe, substancja zagęszczająca: karagen, stabilizatory: tri- I polifosforany, białko wieprzowe, izolat białka sojowego, błonnik grochowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, aromaty, ekstrakty przypraw, glukoza, przyprawy (zawiera seler I gorczycę), maltodekstryna, cukier, substancja konserwująca: azotyn sodu.

Kategoria:

Schab ciemno wędzony to produkt przygotowywany ze starannie wybranych fragmentów schabu wieprzowego, które zyskują swój charakterystyczny kolor w długim procesie tradycyjnego wędzenia w dymie drzewnym. Do mięsa dodawana jest woda, aby zachować soczystość szynki, a po jego uwędzeniu jest ono parzone dla uzyskania kruchej konsystencji i pełni smaku.

Wędzony schab może być podawany i na ciepło, i na zimno. Sprawdza się on jako dodatek do pieczywa i dań śniadaniowych, w tym na przykład sałatek albo tostów. Z powodzeniem może on być również dodawany do gorących obiadów, między innymi w towarzystwie kiszonek, z którymi świetnie się komponuje.