Nasza oferta

Schab soczysty VAC

Produkt z peklowanego schabu wieprzowego, wędzony, parzony, z dodatkiem wody. Schab wieprzowy 72%, woda, sól, białko sojowe, substancja zagęszczająca: karagen, stabilizatory: tri- I polifosforany, białko wieprzowe, izolat białka sojowego, błonnik grochowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, aromaty (zawiera soję), ekstrakty przypraw, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać seler I gorczycę.

Kategoria:

Schab soczysty to starannie wyselekcjonowane fragmenty schabu wieprzowego poddawane długiej obróbce. Surowe mięso pekluje się w słonej zalewie, następnie tradycyjnie wędzi w dymie drzewnym i parzy dla wyrównania kolorytu i smakowych aromatów. Odrobina wody dodawana do mięsa sprawia, że po wszystkich tych procesach jest ono miękkie, soczyste i kruche.

Soczysty schab to dobry wybór na codzienne kanapki, jak i elegancką deskę mięs i wędlin podawaną gościom na specjalne okazje. Schab to dobry wybór także do makaronowych sałatek, podawany w towarzystwie kiszonek, jajek, lub jako mięso do zapiekanek albo zawijanych roladek.