Nasza oferta

Kiełbasa cygańska GAZ

Kiełbasa średniorozdrobniona z peklowanego mięsa wieprzowego I indyczego, wędzona, parzona. Mięso wieprzowe 67%, mięso indycze 16%, woda, skrobia ziemniaczana, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, syrop glukozowy, stabilizatory: tri- I polifosforany, octany I mleczan sodu, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, substancja zagęszczająca: karagen, białko sojowe, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać seler I gorczycę.

Kategoria:

Kiełbasa cygańska z mięsa wieprzowego i indyczego to jedna z najdelikatniejszych, jakie są dostępne w ofercie. Przez dodatek indyka kiełbasa zyskuje wyjątkowy smak i staje się nieco chudsza. Dla wydobycia z mięsa pełni jego aromatu kiełbasa doprawiana jest tradycyjną mieszanką przypraw i długo wędzona w naturalnym dymie olchowym.

Kiełbasa z dodatkiem indyka to ciekawa propozycja mięsa na kanapki czy do dań śniadaniowych. Sprawdza się ona także w daniach obiadowych, w tym w zupach, sosach i zapiekankach jako smaczny zamiennik tłustszych mięs.