Karczek

Kochani, przygotowaliśmy dla was dział z najbardziej soczystym kawałkiem wieprzowiny w kilkunastu odmianach. Sądząc po wynikach sprzedaży karczek jest równie bliski Waszemu sercu jak i naszemu. Oddajemy zatem do Waszej dyspozycji całą kategorię pełną smakołyków.

Hańderek karczek od dziedzica – prawdziwy karczek z wędzarki

Jako produkt z górnej półki przedstawiamy Karczek od dziedzica. Jego ścisła konsystencja i mocno wyczuwalny aromat tradycyjnej wędzarni sprawią, że przypadnie on do gustu zwłaszcza miłośnikom domowej kuchni. Starannie opracowana technologia uwzględniła nie tylko smak, ale także perfekcyjną strukturę mięsa, która uwydatnia się już podczas krojenia ręcznego czy za pomocą krajalnicy.

Kto sam próbował piec karkówkę, wie jakiego kunsztu wymaga osiągnięcie takiego efektu. Spora ilość tłuszczu i wewnętrznych błon wymaga bowiem wyjątkowego traktowania, aby mięso rozpływało się w ustach. Tak jak nasze produkty…

Karczek Premium – produkt w siatce wędliniarskiej starannie peklowany

Wykorzystywane przez nas procesy technologiczne na każdym etapie spełniają standard Premium. Wędliny już na samym początku zostają starannie zamarynowane i osadzone w siatce wędliniarskiej, która pomaga utrzymać ich zwartą konsystencję. Dzięki peklowaniu mięso kruszeje i zyskuje optymalną słoność w całej powierzchni mięsa. Tak przygotowany produkt może trafić do wędzarki, gdzie otula je aromatyczny dym wędzarniczy i przyjemne ciepło. Z pieca wychodzi Karczek Premium i inne wędliny opatrzone nazwą „Biesiada Polska”.

Karkówki i karczek surowy wieprzowy bez kości produkcji Hańderek

Chociaż Hańderek słynie z wędlin, w naszej ofercie znajduje się również surowa wieprzowina. To właśnie z soczystej karkówki powstaje karczek pieczony czy jego dumnie pływający w sosie odpowiednik – karczek duszony. Wierzymy, że nasze produkty bez kości będą stanowić inspirację do stworzenia pysznego dania z grilla, patelni czy pieca, a karczek na obiad stanie się potrawą, której przyjemny aromat rozniesie się po całym domu. Uwierzcie, jeśli nie wiecie jak zadowolić męża lub dzieciaki, koniecznie spróbujcie przyrządzić karkówkę.

Wieprzowina Karkówka ciesz się jakością mięsa i smakiem gotowanych potraw

Choć skupiliśmy się na przetwórstwie mięsa i z naszych rąk wychodzą głównie produkty surowe lub wędliny, to wiemy też jak zrobić karczek na patelni czy grillu. Ten smakowity kąsek bywa na naszych stołach, dlatego mamy pewność, że trafia do Was najlepsze mięso. Przepis na karczek w sosie oraz karczek z piekarnika, znajduje się na naszym blogu. Przygotowane przez profesjonalistów receptury, zostały dostosowane tak, aby każdy mógł zrobić karczek pieczony w piekarniku na obiad.

Godnym uwagi jest też karczek pieczony w rękawie, który dzięki zastosowaniu tego prostego patentu, zachowuje jeszcze więcej soków. Nie bójcie się też, że przygotujecie zbyt dużo mięsa na obiad. Karczek pieczony w plastrach można wykorzystać jako wędlinę na chleb lub deskę wędlin i serów, która uświetni kolacyjny stół. Cieszymy się, że czytając ten opis dobrnęliście do końca. Zapraszamy do dalszej części, którą stanowi bogata w karczki firmowa oferta.