Nasza oferta

Filet z kurczaka z warzywami w galarecie

Filet z kurczaka z warzywami w galarecie to pyszna wędlina uwielbiana również przez najmłodszych członków rodziny. W galarecie zatopione jest delikatne mięso z kurczaka pokrojone w kostkę wraz z kawałkami warzyw takich jak papryka, marchew, pietruszka czy seler. Całość tworzy aromatyczną kompozycję smaków wybieranych przede wszystkim na kanapki w towarzystwie świeżego pieczywa, masła, a także

Kategoria:

Filet z kurczaka z warzywami w galarecie to pyszna wędlina uwielbiana również przez najmłodszych członków rodziny. W galarecie zatopione jest delikatne mięso z kurczaka pokrojone w kostkę wraz z kawałkami warzyw takich jak papryka, marchew, pietruszka czy seler. Całość tworzy aromatyczną kompozycję smaków wybieranych przede wszystkim na kanapki w towarzystwie świeżego pieczywa, masła, a także dodatków warzywnych czy sałatek.

Przez swój ciekawy wygląd filet z kurczaka z warzywami w galarecie może być udanym dodatkiem świątecznego stołu czy elementem deski mięs i wędlin. Można podawać go w cienkich plasterkach lub nawet kroić w grubsze kawałki, serwując jako mięsną przekąskę.