Nasza oferta

Bekon indyczy z piekarnika

Bekon indyczy z piekarnika to wędlina przygotowywana z mięsa z indyka doprawianego solą, czosnkiem i ekstraktami przypraw. Aromaty mięsa sprawiają, że bekon indyczy smakiem i zapachem silnie przypomina klasyczne wędliny wieprzowe. Jest od nich jednak nieco chudszy i delikatniejszy. Długie pieczenie w piekarniku sprawia, że ma miękką, lekko kruchą konsystencję, aromatyczny zapach, głęboki smak i

Kategoria:

Bekon indyczy z piekarnika to wędlina przygotowywana z mięsa z indyka doprawianego solą, czosnkiem i ekstraktami przypraw. Aromaty mięsa sprawiają, że bekon indyczy smakiem i zapachem silnie przypomina klasyczne wędliny wieprzowe. Jest od nich jednak nieco chudszy i delikatniejszy. Długie pieczenie w piekarniku sprawia, że ma miękką, lekko kruchą konsystencję, aromatyczny zapach, głęboki smak i zarumieniony kolor.

Bekon indyczy świetnie sprawdza się na kanapkach i w daniach śniadaniowych, w zapiekankach, potrawach jednogarnkowych i smażonych. Najlepiej smakuje z dodatkiem świeżego pieczywa, warzyw, jajek i sosów. Warto sięgnąć po niego również na specjalne okazje, podając go na przykład na desce wędlin.