Nasza oferta

Z polskiego dwora kabanos wieprzowy GAZ

Kiełbasa średniorozdrobniona z peklowanego mięsa wieprzowego, w naturalnych osłonkach baranich, wędzona, parzona. 100g produktu wyprodukowano ze 156g mięsa wieprzowego, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać soję, seler I gorczycę. Powstawanie białego nalotu na produkcie jest naturalne, spowodowane czynnikami przechowywania produktu I nie ma negatywnego wpływu na produkt.

Kategoria:

Kabanos wieprzowy z polskiego dwora to najwyższej jakości produkt, którego 100 g powstaje ze 156 g surowego mięsa wieprzowego. Jedyne dodatki to przyprawy i aromaty mające wpływ na końcowy smak kabanosów. Kabanosy tworzy się z mięsa średnio rozdrobnionego, peklowanego, tradycyjnie wędzonego i parzonego, zamykanego w naturalnych baranich osłonkach. Na produkcie może pojawiać się biały nalot, który jest w pełni naturalny i nie ma negatywnego wpływu na świeżość kabanosów.

Naturalny skład i tradycyjna receptura kabanosów z polskiego dwora sprawia, że jest to świetny wybór na specjalne okazje. Kabanosy mogą pojawić się na przykład na desce mięs, w towarzystwie wędlin, serów, pasztetów, warzywnych sałatek, kiszonek, czy jajek.