Nasza oferta

Kiełbaski grillowe mix 350g VAC

Kiełbaski grillowe mix to mieszanka trzech rodzajów kiełbasek, które, choć podobne, odznaczają się smakiem i aromatem. Wszystkie w 90% składają się z selekcjonowanego mięsa wieprzowego, rozdrobnionego i przyprawianego, a następnie poddawanego obróbce cieplnej. Różnią się między sobą przede wszystkim doborem przypraw nadającym im charakterystycznego smaku. Białe kiełbaski grillowe doprawiane są czosnkiem i majerankiem według tradycyjnych

Kategoria:

Kiełbaski grillowe mix to mieszanka trzech rodzajów kiełbasek, które, choć podobne, odznaczają się smakiem i aromatem. Wszystkie w 90% składają się z selekcjonowanego mięsa wieprzowego, rozdrobnionego i przyprawianego, a następnie poddawanego obróbce cieplnej. Różnią się między sobą przede wszystkim doborem przypraw nadającym im charakterystycznego smaku.

Białe kiełbaski grillowe doprawiane są czosnkiem i majerankiem według tradycyjnych receptur. Ci, którzy lubują się w bardziej nowoczesnych smakach, z pewnością polubią kiełbaski z curry pełne naturalnych przypraw. W mixie pojawiają się również kiełbaski z dodatkiem mielonej papryki. Wszystkie świetnie smakują podawane wprost z rusztu, zwłaszcza ze świeżym pieczywem, sosami i dodatkami warzywnymi.