Nasza oferta

Kiełbaski grillowe góralskie 340g VAC

Kiełbaski grillowe góralskie to produkt przygotowany z połączenia mięsa z kurczaka (30%) z mięsem wieprzowym (28%). Mieszanka dwóch rodzajów mięs jest rozdrabniana, tradycyjnie przyprawiana i zagęszczana. Swój charakterystyczny góralski charakter kiełbaski grillowe zawdzięczają przede wszystkim odpowiednio dobranym przyprawom oraz dodatkowi żółtego sera z mleka krowiego. Grillowe kiełbaski góralskie najlepiej smakują podawane prosto z rozgrzanego rusztu.

Kategoria:

Kiełbaski grillowe góralskie to produkt przygotowany z połączenia mięsa z kurczaka (30%) z mięsem wieprzowym (28%). Mieszanka dwóch rodzajów mięs jest rozdrabniana, tradycyjnie przyprawiana i zagęszczana. Swój charakterystyczny góralski charakter kiełbaski grillowe zawdzięczają przede wszystkim odpowiednio dobranym przyprawom oraz dodatkowi żółtego sera z mleka krowiego.

Grillowe kiełbaski góralskie najlepiej smakują podawane prosto z rozgrzanego rusztu. Pod wpływem wysokiej temperatury mięso zaczyna się rumienić i wypuszczać pełnię aromatu, a ser żółty zamknięty w środku kiełbasek rozpuszcza się i dodaje im smaku. Kiełbaski można także podgrzewać na patelni lub w garnku i podawać ze świeżym pieczywem, warzywami i sosami.