Nasza oferta

Kiełbaski grillowe białe 350g VAC

Kiełbaski grillowe białe zawierają aż 90% mięsa wieprzowego, które jest starannie selekcjonowane pod kątem świeżości i idealnej ilości tłuszczu, a następnie rozdrabniane, doprawiane i poddawane obróbce termicznej. Smak białych kiełbasek podkreśla mieszanka popularnych przypraw w polskiej kuchni, w tym czarny pieprz, czosnek i majeranek. Białe kiełbaski to świetny wybór na grilla. Podgrzewane na ruszcie szybko

Kategoria:

Kiełbaski grillowe białe zawierają aż 90% mięsa wieprzowego, które jest starannie selekcjonowane pod kątem świeżości i idealnej ilości tłuszczu, a następnie rozdrabniane, doprawiane i poddawane obróbce termicznej. Smak białych kiełbasek podkreśla mieszanka popularnych przypraw w polskiej kuchni, w tym czarny pieprz, czosnek i majeranek.

Białe kiełbaski to świetny wybór na grilla. Podgrzewane na ruszcie szybko się rumienią i nabierają głębokich aromatów. Można je także podawać w innych okolicznościach. Kiełbaski grillowe dobrze smakują wkrajane na kanapki, do sałatek, zapiekanek czy nawet podawane z jajkami.