Nasza oferta

Kiełbaska podwawelska 450g GAZ

Kiełbasa podwawelska to jedna z najbardziej tradycyjnych propozycji wśród kiełbas dostępnych w ofercie. W jej składzie znajduje się 80% selekcjonowanego mięsa wieprzowego poddawanego długiej obróbce cieplnej i doprawianego mieszanką przypraw, które nadają kiełbasie jej klasycznego i rozpoznawalnego smaku. Kiełbasa podwawelska jest lekko krucha, a zarazem soczysta, idealnie nadając się do wielu potraw, dań i przekąsek.

Kategoria:

Kiełbasa podwawelska to jedna z najbardziej tradycyjnych propozycji wśród kiełbas dostępnych w ofercie. W jej składzie znajduje się 80% selekcjonowanego mięsa wieprzowego poddawanego długiej obróbce cieplnej i doprawianego mieszanką przypraw, które nadają kiełbasie jej klasycznego i rozpoznawalnego smaku.

Kiełbasa podwawelska jest lekko krucha, a zarazem soczysta, idealnie nadając się do wielu potraw, dań i przekąsek. Sprawdzi się na grillu i na patelni, wkrojona do zapiekanki, jajecznicy, a nawet zupy czy sałatki z mięsnymi dodatkami. Może być podawana zarówno na ciepło, jak i na zimno, w tym na przykład na śniadaniowych kanapkach.