Nasza oferta

Schab pieczony VAC

Produkt z peklowanego schabu wieprzowego, wędzony, pieczony, z dodatkiem wody. Schab wieprzowy 91%, woda, sól, izolat białka sojowego, stabilizatory: di-, tri- I polifosforany, octany I mleczan sodu, substancja zagęszczająca: karagen, glukoza, białko wieprzowe, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, ekstrakty przypraw, aromaty, czosnek, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać seler I gorczycę.

Kategoria:

Tradycyjnie przygotowany wędzony schab to jedno z najbardziej rozpoznawalnych mięs polskiej kuchni. Gotowy schab powstaje z mięsa, które najpierw jest peklowane w solonej zalewie, następnie wędzone w naturalnym dymie i końcowo pieczone w mieszance aromatycznych ziół i przypraw.

Tradycyjny wędzony schab to świetny wybór na codzienne kanapki, jak i odświętną deskę mięs i wędlin podawaną wraz ze świeżym pieczywem i masłem. Smak schabu świetnie komponuje się z dodatkami warzywnymi i sałatkami, a także chrzanem, musztardą i kiszonkami. Z powodzeniem można podawać go również na ciepło w sosie pieczeniowym lub grzybowym, zapiekankach i mięsnych roladach.