Nasza oferta

Kiełbaski grillowe z papryką 350g VAC

Kiełbaski grillowe z papryką to ciekawa smakowo odmiana tradycyjnej potrawy podawanej wprost z rusztu. Kiełbaski zawierają aż 90% wysokiej jakości mięsa wieprzowego, które przed obróbką cieplną doprawiane jest kompozycją przypraw naturalnego pochodzenia. Mięso jest miękkie i soczyste nawet po upieczeniu, a dodatek mielonej papryki nadaje mu nietypowego aromatu. Kiełbaski z papryką idealnie nadają się na

Kategoria:

Kiełbaski grillowe z papryką to ciekawa smakowo odmiana tradycyjnej potrawy podawanej wprost z rusztu. Kiełbaski zawierają aż 90% wysokiej jakości mięsa wieprzowego, które przed obróbką cieplną doprawiane jest kompozycją przypraw naturalnego pochodzenia. Mięso jest miękkie i soczyste nawet po upieczeniu, a dodatek mielonej papryki nadaje mu nietypowego aromatu.

Kiełbaski z papryką idealnie nadają się na grilla bądź na patelnię. Podawane na gorąco mogą stanowić dodatek obiadowy, równie dobrze sprawdzając się jako potrawa na śniadanie bądź kolację. Smak kiełbasek grillowych z papryką świetnie dopełnia świeże pieczywo z masłem, sosy do mięs oraz dodatki warzywne, w tym na przykład grillowane szaszłyki lub sałatki.