Nasza oferta

Kiełbaski grillowe z curry 350g VAC

Kiełbaski grillowe z curry to prawdziwy przysmak dla każdego, kto lubi wyraziście doprawiane mięsa. Kiełbaski tworzy się w 90% z mięsa wieprzowego, które starannie wyselekcjonowane i rozdrobnione doprawia się mieszanką naturalnych przypraw. Jedną z najważniejszych jest oczywiście curry nadające kiełbaskom wyjątkowego smaku i aromatu. Kiełbaski z curry to świetny wybór na grilla. Dobrze smakują podawane

Kategoria:

Kiełbaski grillowe z curry to prawdziwy przysmak dla każdego, kto lubi wyraziście doprawiane mięsa. Kiełbaski tworzy się w 90% z mięsa wieprzowego, które starannie wyselekcjonowane i rozdrobnione doprawia się mieszanką naturalnych przypraw. Jedną z najważniejszych jest oczywiście curry nadające kiełbaskom wyjątkowego smaku i aromatu.

Kiełbaski z curry to świetny wybór na grilla. Dobrze smakują podawane na ciepło wprost z rusztu, i to zarówno z grilla zewnętrznego, jak i małych elektrycznych urządzeń grillowych do kuchni. Kiełbaski z curry można podawać również do dań śniadaniowych, w tym na kanapkach lub smażone razem z jajecznicą.