Nasza oferta

Kiełbasa z serem GAZ

Kiełbasa z serem powstaje z połączenia dwóch rodzajów mięs: mięsa drobiowego z kurczaka oraz mięsa wieprzowego. Są one rozdrabniane, doprawiane i poddawane długiej obróbce termicznej. W kiełbasie znajduje się ser żółty tworzony z mleka, który dodaje jej ciekawego aromatu i smaku wyróżniającego tę propozycję spośród innych wyrobów tego typu. Kiełbasa z serem to idealny wybór

Kategoria:

Kiełbasa z serem powstaje z połączenia dwóch rodzajów mięs: mięsa drobiowego z kurczaka oraz mięsa wieprzowego. Są one rozdrabniane, doprawiane i poddawane długiej obróbce termicznej. W kiełbasie znajduje się ser żółty tworzony z mleka, który dodaje jej ciekawego aromatu i smaku wyróżniającego tę propozycję spośród innych wyrobów tego typu.

Kiełbasa z serem to idealny wybór na śniadanie lub kolację. Wraz ze świeżym pieczywem i sosami przypada do gustu nie tylko dorosłym, ale zwłaszcza dzieciom. Kiełbasa z serem świetnie nadaje się również na ruszt. Pod wpływem wysokiej temperatury ser żółty szybko się rozpuszcza i efektownie podkreśla smak mięsa.