Kategorie przepisów: Wszystkie przepisy

Pieczony pasztet z warzywami Hańderek

Pasztet pieczony z dodatkiem warzyw

Zgodzicie się, że pasztet z natury nie brzmi zbyt dumnie? Kryje jednak w sobie coś polskiego, takiego „naszego”. A dobry pasztet potrafią zrobić tylko najlepsze gospodynie. No i my… Choć cenimy naszych drogich wegetarian, najlepiej znamy się na mięsach. I rozumiemy, że zrównoważona dieta, powinna zawierać zarówno warzywa, jak i produkty odzwierzęce. Nasz pasztet jest równie pojemny, jak nasze serca – pomieści marchewkę, pietruszkę czy seler, ale też wyborną wieprzowinę.

4
Średnie

Grillowana cukinia z piekielnymi kiełbaskami

Któż z nas nie lubi smaku grillowanych kiełbasek. Można jeść je na ostro, można łagodnie, w otoczeniu warzyw, z musztardą, itd. Przepisów są dziesiątki. Dobre kiełbaski z grilla to podstawa udanego grillowania. Jeśli szukamy ciekawego i oryginalnego pomysłu na ich podanie warto wypróbować nas przepis na grillowaną cukinię z piekielnymi kiełbaskami. Obiecujemy, że będzie smacznie a nasi grillowe goście na pewno będą zaskoczeni.

3
Łatwe

Surówka wiosenna z polędwicą z kurczaka

Czy zauważyliście, że wielkimi krokami przybliża się wiosna? Wraz z promieniami słońca możecie liczyć na bogactwo świeżych warzyw, które pomogą przygotować przepyszne sałatki. Z myślą o Was przygotowaliśmy przepis na sałatkę wiosenną z polędwicą z kurczaka. Od razy uprzedzamy, że nazwa sałatka wiosenna nie jest zastrzeżona do jednej potrawy. Mimo to uważamy, że zobowiązuje do korzystania z darów natury i sezonowych warzyw.

2
Łatwe
1 2 3 9